win2: Πρόγραμμα excel για οικοδομικές άδειες και εγκρίσεις εργασιών δόμησης μικρής κλίμακας
Αποτελέσματα: 1 έως 12 από σύνολο 12

Θέμα: Cmd+Q v2.0

Υβριδική Εμφάνιση

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. (επάνω) - Ανάρτηση #1
    Μηχανικός
    Πολιτικός Μηχανικός
    Το μέλος Αλέξανδρος δεν έχει Αβατάριο

    Εγγραφή
    19.10.2009
    Περιοχή
    Ιωάννινα
    Αναρτ.
    87
    Εύσημα

    έδωσε
    13
    έλαβε
    5
    Αρχεία

    Λήψεις
    116
    Ανέβασε
    1

    Προεπιλογή

    Ίδιες απορίες έχω κι εγώ με το φίλο spy1551. Άκουσα πως AutoCAD και γενικά όλα τα CAD χάνουν σε απόδοση όταν τρέχουν σε emulator μέσα στα MAC. Το έχει διαπιστώσει κανείς?

  2. (επάνω) - Ανάρτηση #2
    Μηχανικός
    Μηχανικός Ορυκτών Πόρων
    Το Αβατάριο του μέλους mred-akias
    Εγγραφή
    25.10.2009
    Περιοχή
    Χανιά-Αθήνα
    Αναρτ.
    106
    Εύσημα

    έδωσε
    42
    έλαβε
    24
    Αρχεία

    Λήψεις
    23
    Ανέβασε
    6

    Προεπιλογή

    Και γιατί βρε παίδες (ελπίζω να μου επιτρέψετε την έκφραση) δεν μπαίνετε στην ομάδα να ποστάρετε τους προβληματισμούς σας? Είπαμε η ομάδα απευθύνεται σε χρήστες mac και όχι μόνο! Αν ήταν αποκλειστικά για χρήστες τότε μάλλον θα ήταν η ομάδα του camelot και του mred-akia

  3. (επάνω) - Ανάρτηση #3
    Μηχανικός
    Αρχιτέκτων Μηχανικός
    Το Αβατάριο του μέλους TRaiNZZZ
    Εγγραφή
    31.10.2009
    Περιοχή
    Αθήνα
    Αναρτ.
    14
    Εύσημα

    έδωσε
    1
    έλαβε
    0
    Αρχεία

    Λήψεις
    5
    Ανέβασε
    0

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχική ανάρτηση από Αλέξανδρος Προβολή Ανάρτησης
    Ίδιες απορίες έχω κι εγώ με το φίλο spy1551. Άκουσα πως AutoCAD και γενικά όλα τα CAD χάνουν σε απόδοση όταν τρέχουν σε emulator μέσα στα MAC. Το έχει διαπιστώσει κανείς?
    Αν και δεν θα έπρεπε να το συνεχίσω, μιας και υπάρχει και η ομάδα Command+Q v.2.0, είναι φυσικό κι επόμενο να χάνουν σε απόδοση, αφού στην ουσία "δανείζονται" resources από το λογισμικό των Mac. Φαντάσου: Το Parallel Desktop δανείζεται μνήμη για να τρέξει τα Windows--->Τα Windows δανείζονται μνήμη για να τρέξουν το 3DS Max----> To 3DS Max κάνει render, και ξαφνικά εσύ θυμάσαι να το γυρίσεις λίγο στο Safari για να δεις κανα mail. To crash είναι δεδομένο. Για αυτούς που θέλουν τα Windows για 'βαρέα κι ανθυγειινά' προτείνω Bootcamp. Αυτά, κι ελπίζω να τα πούμε στο προαναφερθέν group.

Ετικέτες Θέματος

Τα Δικαιώματα σας

  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τις αναρτήσεις σας
  •