win2: Πρόγραμμα excel για οικοδομικές άδειες και εγκρίσεις εργασιών δόμησης μικρής κλίμακας
Αποτελέσματα: 1 έως 20 από σύνολο 47

Υβριδική Εμφάνιση

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. (επάνω) - Ανάρτηση #1
    Μηχανικός
    Μηχανολόγος Μηχανικός
    Το Αβατάριο του μέλους Samdreamth
    Εγγραφή
    07.12.2009
    Περιοχή
    Θεσσαλονίκη
    Αναρτ.
    43
    Εύσημα

    έδωσε
    35
    έλαβε
    53
    Αρχεία

    Λήψεις
    14
    Ανέβασε
    0

    Προεπιλογή

    Όλα χρειάζονται, με μέτρο όμως. Τι εννοώ:
    Ήμουν 2 μήνες άνεργος. Απραξία και όχι πολλά πράγματα (πέραν του μεταπτυχιακού). Βαριόμουν, είχα νεύρα, πολύ κακή διάθεση και φυσικά άγχος για το μέλλον ("αρνητικό άγχος").
    Ξαφνικά, το άλλο άκρο: Μια δουλειά που πρέπει να αφιερώνω 10+ ώρες καθημερινά (+Σάββατα), σε συνδυασμό με το γράψιμο του thesis με έχουν ξετινάξει. Ύπνος 4-5 ώρες την μέρα, 3 καφέδες και...τρέχουμε (εξΆ ου και η απουσία μου τελευταία από το φόρουμ)... Για μένα ήταν μια γερή κλωτσιά που χρειαζόμουν για να ξεκολλήσω, κοινώς το άγχος τώρα λειτουργεί "θετικά" θα έλεγα.

    Τι με ηρεμεί: Να αφήνω την δουλειά στον χώρο που εργάζομαι. Μουσική ακούω όπου μπορώ, κανένα ποτάκι όσο να 'ναι καλμάρει τις διαθέσεις και φυσικά, το μεγάλο μου αγχολυτικό: κιθάρα: όταν υπάρχει χρόνος, δυο πενιές όσο να 'ναι βοηθάνε. Ξεχνιέμαι, είμαι αλλού και για όση ώρα παίζω σβήνονται όλα (ένα ποτάκι πάντα βοηθάει στην διάρκεια του παιξίματος). Αυτά τα λίγα...
    Τελευταία επεξεργασία από τον χρήστη Samdreamth : 01.02.2010 στις 23:59

Ετικέτες Θέματος

Τα Δικαιώματα σας

  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τις αναρτήσεις σας
  •