win2: Πρόγραμμα excel για οικοδομικές άδειες και εγκρίσεις εργασιών δόμησης μικρής κλίμακας
Αποτελέσματα: 1 έως 10 από σύνολο 10

Threaded View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. (επάνω) - Ανάρτηση #5
    Μηχανικός
    Πολιτικός Μηχανικός
    Το Αβατάριο του μέλους zavi@tee.gr
    Εγγραφή
    19.10.2009
    Περιοχή
    Αθήνα
    Αναρτ.
    168
    Εύσημα

    έδωσε
    8
    έλαβε
    80
    Αρχεία

    Λήψεις
    19
    Ανέβασε
    5

    Προεπιλογή

    ''He confirmed a rumour that Costas Karamanlis, the former prime minister, spent long hours on a PlayStation computer game at home when he might have been attending to matters of state.''

    LLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLoooooooooooOOOOOOOOOOOOOOOOoooooooooLLLLLLLLLLLLLLLLL!!!!!!!!!!!

    Δεν υπάρχουν αρκετά smilies............

    Εντάξει,δεν είναι κ ξεφτίλα.Διεθνής έκκληση για βοήθεια είναι.Έχουμε πτωχεύσει.Ωραία.Μία ιδέα είναι να ξεπουληθούμε.Όμως είμαστε σαν την 50άρα πουτ@#$α.Κανείς δεν θέλει να αγοράσει.Μπορεί τέτοια άρθρα να καταφέρουν να πείσουν κανένα κορόιδο να δημιουργήσει όραμα και να αγοράσει.

    ΥΠΕΡ μας είναι...........

    Εγώ θα είμαι υπερήφανος πχ αν μας αγόραζαν οι Γερμανοί.Εϊδατε τελικά που ο Μεταξάς έπρεπε να είχε ανοίξει την κερκόπορτα από νωρίς?Κ μην προσβάλλεστε μερικοί.......είχα 2 παππούδες ανθυπολοχαγούς στην Αλβανία,ένα προπαππου στο Σαγγάριο,ένα παππού της γυναίκας μου λοχαγό υπασπιστή του Καλίνσκη,μία πρώην γκόμενα απόγονη του Νικηταρά Σταματελλόπουλου (του Τουρκοφάγου) κ εγώ ο ίδιος υπηρέτησα ως εθελοντής στις Δυνάμεις Καταδρομών.
    Τελευταία επεξεργασία από τον χρήστη zavi@tee.gr : 22.12.2009 στις 19:05
    My triumphs,My mistakes.....

Τα Δικαιώματα σας

  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τις αναρτήσεις σας
  •