win2: Πρόγραμμα excel για οικοδομικές άδειες και εγκρίσεις εργασιών δόμησης μικρής κλίμακας
Αποτελέσματα: 1 έως 15 από σύνολο 15

Υβριδική Εμφάνιση

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. (επάνω) - Ανάρτηση #1
    Φοιτητής
    Μηχανικός Φυσικών Πόρων κα
    Το μέλος tonakis δεν έχει Αβατάριο

    Εγγραφή
    04.11.2016
    Περιοχή
    Ρόδος
    Αναρτ.
    1
    Εύσημα

    έδωσε
    0
    έλαβε
    1
    Αρχεία

    Λήψεις
    0
    Ανέβασε
    0

    Προεπιλογή

    Δεν θέλω να το παίξω έξυπνος και συγνώμη που κάνω Gravedig αλλά αν έχουμε ακούσει για κυψέλες καυσίμου και ηλεκτρόλυση, υδρόλυση νομίζω ξέρουμε και εμείς να κάνουμε ότι κατάφεραν αυτοί οι επιστήμονες, δεν είναι κάτι δύσκολο απλά στην Ελλάδα δεν υπάρχει έρευνα σε αυτό το κομμάτι μεγάλη οπότε μόλις ακουστεί ότι παράγει ο άλλος ενέργεια από το νερό κανείς δεν γνωρίζει για ποιο πράγμα μιλάει. Χαίρομαι πάντως για την ενημέρωση που γίνεται.

  2. Ευχαριστούν οι:


  3. (επάνω) - Ανάρτηση #2
    Τεχνίτης
    Εργοδηγός Δομικών Εργων
    Το μέλος seismic δεν έχει Αβατάριο

    Εγγραφή
    02.12.2009
    Περιοχή
    ΙΟΣ ΚΥΚΛΑΔΕΣ
    Αναρτ.
    658
    Εύσημα

    έδωσε
    80
    έλαβε
    22
    Αρχεία

    Λήψεις
    0
    Ανέβασε
    0

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχική ανάρτηση από tonakis Προβολή Ανάρτησης
    Δεν θέλω να το παίξω έξυπνος και συγνώμη που κάνω Gravedig αλλά αν έχουμε ακούσει για κυψέλες καυσίμου και ηλεκτρόλυση, υδρόλυση νομίζω ξέρουμε και εμείς να κάνουμε ότι κατάφεραν αυτοί οι επιστήμονες, δεν είναι κάτι δύσκολο απλά στην Ελλάδα δεν υπάρχει έρευνα σε αυτό το κομμάτι μεγάλη οπότε μόλις ακουστεί ότι παράγει ο άλλος ενέργεια από το νερό κανείς δεν γνωρίζει για ποιο πράγμα μιλάει. Χαίρομαι πάντως για την ενημέρωση που γίνεται.
    Το θέμα εδώ δεν είναι η παραγωγή υδρογόνου ( αυτό είναι γνωστό ) το θέμα είναι το κόστος της παραγωγής υδρογόνου. Ο Πέτρος Ζωγράφος διεκδικεί την φθηνότερη παραγωγή υδρογόνου αλλά και την απευθείας παραγωγή φθηνού ηλεκτρισμού.
    Αυτό το καταφέρνει με μία συχνότητα που διασπά το νερό και την βοήθεια ενός φθηνού κράματος μετάλλων τα οποία υπάρχουν άφθονα στην Ελλάδα. Όλα τα βίντεο του Π. Ζωγράφου εδώ

    https://www.youtube.com/channel/UCa1...LX2yK9uL9rwZoA
    Αν θέλετε να δείτε αυτό το βίντεο με Ελληνικούς υπότιτλους μεταβείτε στις ρυθμίσεις και επιλέξτε Ελληνικά.
    https://www.youtube.com/watch?v=zQaZCLMiVPk
    Το κόστος παραγωγής ηλεκτρικής ενέργειας με την συσκευή του Π. Ζωγράφου
    <strong>
    Τελευταία επεξεργασία από τον χρήστη seismic : 15.01.2017 στις 14:59

Τα Δικαιώματα σας

  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τις αναρτήσεις σας
  •