win2: Πρόγραμμα excel για οικοδομικές άδειες και εγκρίσεις εργασιών δόμησης μικρής κλίμακας
Αποτελέσματα: 1 έως 10 από σύνολο 10

Threaded View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. (επάνω) - Ανάρτηση #4
    Μηχανικός
    πολιτικος μηχανικος
    Το μέλος pmaria δεν έχει Αβατάριο

    Εγγραφή
    03.10.2012
    Περιοχή
    αθηνα
    Αναρτ.
    17
    Εύσημα

    έδωσε
    4
    έλαβε
    3
    Αρχεία

    Λήψεις
    13
    Ανέβασε
    0

    Προεπιλογή

    καλά αυτο που ρώτησα για το χαρτι - εκτύπωση το παίρνω πίσω, ήταν εντελώς άστοχη ερώτηση, σιγά μην είναι! απλώς είναι η πρώτη ερώτηση μεγαλύτερων σε ηλικία μηχανικών που δεν κάνουν χρήση Η/Υ. αλλά και για νεότερους που χρησιμοποιουν καθημερινά Η/Υ, θεωρω οτι για να "κάνεις κτήμα σου" ένα κανονισμό πρέπει εκτός απο το να διαβάσεις, να υπογραμμισεις, να γράψεις δίπλα στο κείμενο δικές σου παρατηρήσεις σημειώσεις.
    εγω τουλάχιστον ετσι έχω λειτουργήσει μέχρι σήμερα. αν πχ μου δώσεις ενα καθαρό αντίτυπο του ΕΑΚ θα αργήσω να βρω κάποια καίρια σημεία. ελπίζω να γίνομαι κατανοητη.
    τώρα θεωρω οτι θα δουλευουν με hasp (flashακι) που δεν αντιγράφεται και θα μπορεις να το βλέπεις σε όποιον υπολογιστή θες, για όση ώρα είναι πάνω στον υπολογιστή. ελπιζω να ειναι έτσι, αλλιως δεν συζητιεται!

    για το μποικοταζ, επιφυλάσσομαι, διοτι για να ειμαι ειλικρινής δεν έχω την τυχη να εχω ξετρυπώσει κανένα παρανομο αντίτυπο και κακα τα ψέμματα είναι πλέον απαραίτητοι αν θες να μεινεις εντός επαγγέλματος μελετητη.
    Τελευταία επεξεργασία από τον χρήστη pmaria : 26.09.2014 στις 16:48

Παρόμοια θέματα

  1. Σημαντική συνεργασία της Σχολής Μηχανικών του Mediterranean College, με το Κέντρο Τεχνικής Κατάρτισης "CNC TRAINING CENTER"
    Από το μέλος Mediterranean College στη θεματική κατηγορία Προπτυχιακά & Μεταπτυχιακά
    Απαντήσεις: 0
    Τελευταία Ανάρτηση: 19.12.2014, 10:57
  2. Είδηση: Υπουργική Απόφαση έγκρισης εφαρμογής και χρήσης των Ευρωκωδίκων
    Από το μέλος Xάρης στη θεματική κατηγορία Ειδήσεις
    Απαντήσεις: 11
    Τελευταία Ανάρτηση: 01.07.2014, 14:19
  3. Θεμελίωση: μείωση διατομής πεδιλοδοκού / μείωση οπλισμού
    Από το μέλος annats στη θεματική κατηγορία Εδαφοτεχνικά
    Απαντήσεις: 2
    Τελευταία Ανάρτηση: 03.06.2014, 21:23
  4. N.4014/11: Διαπιστωτική πράξη για υπολογισμό Τιμής Ζώνης Μαρκοπούλου Μεσογαίας
    Από το μέλος chalow στη θεματική κατηγορία Αυθαίρετα
    Απαντήσεις: 1
    Τελευταία Ανάρτηση: 03.03.2012, 08:03
  5. N.4014/11: Αλλαγή τιμής ζώνης
    Από το μέλος sundance στη θεματική κατηγορία Αυθαίρετα
    Απαντήσεις: 5
    Τελευταία Ανάρτηση: 23.01.2012, 13:39

Τα Δικαιώματα σας

  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τις αναρτήσεις σας
  •