win2: Πρόγραμμα excel για οικοδομικές άδειες και εγκρίσεις εργασιών δόμησης μικρής κλίμακας
Αποτελέσματα: 1 έως 17 από σύνολο 17

Threaded View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. (επάνω) - Ανάρτηση #1
    Μηχανικός
    Πολιτικός Μηχανικός
    Το μέλος Αλέξανδρος δεν έχει Αβατάριο

    Εγγραφή
    19.10.2009
    Περιοχή
    Ιωάννινα
    Αναρτ.
    87
    Εύσημα

    έδωσε
    13
    έλαβε
    5
    Αρχεία

    Λήψεις
    116
    Ανέβασε
    1

    Προεπιλογή Δυνατότητες

    Συνάδελφοι ξεκινάω το θέμα για αυτά τα δύο προγράμματα του ΤΟΛ. Τα απέκτησα πρόσφατα και μέχρι τώρα είμαι ευχαριστημένος. Με προβληματίζουν βέβαια κάποιες ελλείψεις του ΡΑΦ (απουσία κοιτόστρωσης, γωνιακά στοιχεία με μη κάθετες πλευρές, όπως Λ), αλλά αποφάσισα να στηρίξω αυτή την προσπάθεια βασισμένος στο εξαιρετικό υλικό που συνοδεύει το πρόγραμμα. Αναφέρομαι στα εγχειρίδια του προγράμματος τα οποία είναι κατά τη γνώμη μου σαν βιβλία, μοντελοποίησης, ΕΑΚ και ΕΚΩΣ. Προς θεού δεν έχω καμία σχέση με την ΤΟΛ, ούτε παίρνω ποσοστό από πωλήσεις. Όσο θα τα χρησιμοποιώ θα καταγράφω τις εμπειρίες μου, θετικές και αρνητικές φυσικά!!!

    Ρωτήστε ότι θέλετε προκειμένου να ελέγξω κι εγώ πράγματα που δεν έχω σκεφτεί/προκύψει μέχρι τώρα!!! Απαντήσεις βέβαια από την επόμενη εβδομάδα γιατί γίνεται ένας μικρός χαμός τώρα!! Χάρη αν θες πες μας κι εσύ τη γνώμη σου για το ΔΙΑΣΚ, όπως και καμιά συμβουλή για εμάς τους νέους σ' αυτό.
    Τελευταία επεξεργασία από τον χρήστη Xάρης : 03.12.2009 στις 19:58

Παρόμοια θέματα

  1. Autodesk - Robot Structural Analysis: Δυνατότητες
    Από το μέλος SMBD στη θεματική κατηγορία Στατικά
    Απαντήσεις: 3
    Τελευταία Ανάρτηση: 09.02.2010, 00:05

Ετικέτες Θέματος

Τα Δικαιώματα σας

  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τις αναρτήσεις σας
  •