Συγνώμη, αλλά νομίζω πως με παρεξηγήσατε!
Καταρχήν, ΄δεν είπα ότι κάποιος μου άλλαξε το προφίλ. Είπα ότι εκείνος που μου δημιούργησε το προφίλ κατά την εγγραφή το έγραψε έτσι.

Και βέβαια συμφωνώ ότι όλοι μπορούν να συμμετέχουν σε μια δημόσια κουβέντα, και έτσι πρέπει άλλωστε, ανεξαρτήτου ιδιότητας! (πάντα, βέβαια, με εύστοχα σχόλια :-). Αυτό το ανέφερα επειδή σε άλλο, σχετικό με το δικό σας φόρουμ, έχω δει και την απάντηση ότι "δεν είσαι μηχανικός, απευθύνσου στο μηχανικό σου", ή κάπως έτσι.

Φυσικά κανένας δεν είναι υποχρεωμένος να απαντήσει σε κανέναν! Καθένας με τα φεγγάρια του! Προσωπικά δεν είμαι τέτοιος άνθρωπος και δεν το κατανοώ. Θεωρώ ότι σε ένα τέτοιο εξειδικευμένο φόρουμ που κατά κυριο λόγο μπαίνουν συνάδελφοι, ο ένας βοηθάει τον άλλο! Η λεγόμενη συναδελφική αλληλεγγύη!

Όσο για το τελευταίο σας σχόλιο, είμαι νέος συνάδελφος, και ακόμα νεότερος στο φόρουμ (και απορώ πώς ακόμα δεν το είχα ανακαλύψει, συνήθως οι αναζητήσεις μου με πήγαιναν σε άλλή γνωστή ιστοσελίδα) και αυτό το διαπιστώνετε από το γεγονός κάποιος άλλος μου έφτιαξε το προφίλ, αναζητώντας απάντηση για τον προβληματισμό που σας παρέθεσα. Και ειλικρινά, αν μπορώ να βοηθήσω κάποιον, το κάνω ανεξάρτητα αν τον γνωρίζω ή όχι. ...μάλλον διαφορετικά από ότι κάνετε εσείς!

Τελοσπάντων, σε λίγες μέρες περνάω από επιτροπή! Αν γνωρίζει κάποιος κάτι σχετικό με το ζήτημα που έχω παραθέσει ας απαντήσει! Διαφορετικά, να είστε όλοι καλά!