win2: Πρόγραμμα excel για οικοδομικές άδειες και εγκρίσεις εργασιών δόμησης μικρής κλίμακας
Αποτελέσματα: 1 έως 19 από σύνολο 19

Υβριδική Εμφάνιση

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. (επάνω) - Ανάρτηση #1
    Μηχανικός
    Πολιτικός Μηχανικός
    Το Αβατάριο του μέλους zavi@tee.gr
    Εγγραφή
    19.10.2009
    Περιοχή
    Αθήνα
    Αναρτ.
    168
    Εύσημα

    έδωσε
    8
    έλαβε
    80
    Αρχεία

    Λήψεις
    19
    Ανέβασε
    5

    Προεπιλογή

    Ο πιό μισητός φορέας για μένα πλέον είναι με διαφορά το ΥΠΕΧΩΔΕ.

    Αϋριο πάω με εισαγγελική εντολή να μου εκδώσουν το ΜΕΕΠ μου που έχει πρωτόκολλο 23-2-2009........(!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!)

    Είμαι υγιής άνθρωπος,πληρώνω θεραπεύτρια για να με κρατάει στη ζωή λόγω υπερβολικών νεύρων κ έχω απολεσθέντα κέρδη αυτή τη στιγμή από δουλειές που ήταν ''σίγουρες'' άνω των 50.000 ευρώ.Το ίδιο το ''Κράτος'' μέσω του Υπουργείου του με διώχνει από Ελλάδα.Εϊμαι σε τέτοια απόγνωση που σκέφτομαι για δουλειά Ινδία-Βραζιλία πλέον.

    Ασελγώ στο κράτος ηλιθίων,**** τη γραφειοκρατία,**** τη χαρτούρα,**** τους ανίκανους που έχουν το θράσσος να καμαρώνουν που είναι Έλληνες,**** την αδιαφορία των υπαλλήλων,**** τους υπέυθυνους για την κατάσταση που ζούμε,**** τον κάθε συνάνθρωπό μου που 4 χρόνια λέει τα ίδια με εμένα κ την ημέρα των εκλογών αλλάζει γνώμη,**** κάθε υπεύθυνο που ασελγεί στα όνειρά μου.

    Φτου σας γίδια.

    Παρακαλώ δείξτε κατανόηση στην ποινή μου.

    Ευχαριστώ

    zavi
    Τελευταία επεξεργασία από τον χρήστη cna : 11.02.2010 στις 22:40 Αιτία: πιπέρι στη γλώσσα με καλύτερη απόδοση του νοήματος
    My triumphs,My mistakes.....

Τα Δικαιώματα σας

  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τις αναρτήσεις σας
  •