win2: Πρόγραμμα excel για οικοδομικές άδειες και εγκρίσεις εργασιών δόμησης μικρής κλίμακας
Αποτελέσματα: 1 έως 19 από σύνολο 19

Υβριδική Εμφάνιση

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. (επάνω) - Ανάρτηση #1
    Μηχανικός
    Πολιτικός Μηχανικός
    Το Αβατάριο του μέλους zavi@tee.gr
    Εγγραφή
    19.10.2009
    Περιοχή
    Αθήνα
    Αναρτ.
    168
    Εύσημα

    έδωσε
    8
    έλαβε
    80
    Αρχεία

    Λήψεις
    19
    Ανέβασε
    5

    Προεπιλογή

    Pappos

    τα προβλήματα ΤΕΛΟΣ.Με εισαγγελική παραγγελία από το Πρωτοδικείο (πήγα σήμερα στον Εισαγγελέα ακροάσεων κ του ζήτησα ή να μου υπογράψει το χαρτί ή να μου κόψει μισθό άνευ όρων για να πληρώνω το κράτος που γουστάρει να τα ζητάει έτσι κ αλλιώς,παίρνω-δεν παίρνω έργα) έτρεξα στο ΥΠΕΧΩΔΕ (προσεύχομαι στους θεούς οι υπάλληλοι να βρουν το τέλος που τους αξίζει, δηλαδή να λιώνει η σάρκα τους ενώ είναι ακόμα ζωντανοί κ να βλέπουν τα παιδιά τους να τα τρώνε κανίβαλοι), πολύ ευγενικά αρχικά πήγα στους υπαλλήλους κ τους ρώτησα για την εξέλιξη της αίτησής μου.

    Αυτοί άρχισαν τις γνωστές απάνθρωπες συμπεριφορές,οπότε ΤΣΟΥΠ! τους κολλάω το χαρτί στη μάπα κ τους λέω ότι στο Δ-Ε-Υ-Τ-Ε-Ρ-Ο-Λ-Ε-Π-Τ-Ο όποιος πει ''κιχ'' τους παίρνει ο ******* ΟΛΟΥΣ ΜΑΖΙ.

    Ένας μάγκας τόλμησε να με ρωτήσει το όνομά μου,κ μόνο που άνοιξα το στόμα μου εξαφανίστηκε........

    Με στέλνουν στη Διευθύντρια,μία εξαιρετικά ευγενική κυρία με τα όλα της,πίνω στο όνομά της από δω κ πέρα.Βλέπει την εντολή,κ αρχίζει να μου απολογείται κ να προσπαθεί να με παρηγορήσει, Κ ΦΥΣΙΚΑ ΥΣΤΕΡΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΝΤΟΛΗ ΒΑΖΕΙ ΤΗΝ ΑΙΤΗΣΗ ΜΟΥ ΠΡΩΤΗ-ΠΡΩΤΗ για έγκριση την Τετάρτη ΜΕ ΑΠΟΛΥΤΩΣ Ν-Ο-Μ-Ι-Μ-Ο-Τ-Α-Τ-Η ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΑ.Της ευχήθηκα,κ φυσικά πρωτοκόλλησα την εντολή.

    Την Τετάρτη το μεσημέρι,έχω έτοιμη τη ΜΗΝΥΣΗ ,πλέον θα τους περάσω ΠΟΙΝΙΚΟ κ ΟΝΟΜΑΣΤΙΚΑ το κάθε ****** που αράζει στις θεσάρες του Υπουργείου κ το παίζει μάγκας.Εκτός κ αν φύγω με το νέο ΜΕΕΠ μου,οπότε τους το φυλάω για την επόμενη φορά.Κ συμβουλή:αν μπορείτε,α καταγράφετε πάντα τις συνομιλίες με αυτούς τους ********,διότι αν εγώ τα είχα τώρα καταγεγραμμένα,αυτοί αντιμετώπιζαν φυλάκιση πλέον.

    Ήταν τελικά πολύ εύκολο,ούτε παρακάλια,ούτε γνωριμίες για να γίνει η δουλειά,με 0,60 ευρώ για το μεγαρόσημο οι πάντες τρωγλοδύτες των υπηρεσιών χοροπηδάνε σαν τα λαγουδάκια........

    **********..................1 ΧΡΟΝΟ ΓΙΑ ΜΙΑ ΑΙΤΗΣΗ.........κ ξέρετε γιατί πήρε τόσο, ε?.........δεν έσκασα την 500ρούμπα που ζήταγαν,οπότε με ''έβαλαν στο μάτι''.Δεν είναι οι Διευθυντές οι κακοί,είναι όλα τα ενδιάμεσα αμόρφωτα τσογλάνια που ελέγχουν ''πληρότητες'' τελικά τα βακτήρια του Συστήματος.

    Φτου σας κ πάλι,σας την έχω έτοιμη πλέον,παρόλο που είμαι πολύ χαρούμενος.
    Τελευταία επεξεργασία από τον χρήστη cna : 12.02.2010 στις 17:11 Αιτία: Ακατάλληλη γλώσσα
    My triumphs,My mistakes.....

  2. (επάνω) - Ανάρτηση #2
    Μηχανικός
    Πολιτικός Μηχανικός
    Το μέλος Αλέξανδρος δεν έχει Αβατάριο

    Εγγραφή
    19.10.2009
    Περιοχή
    Ιωάννινα
    Αναρτ.
    87
    Εύσημα

    έδωσε
    13
    έλαβε
    5
    Αρχεία

    Λήψεις
    116
    Ανέβασε
    1

    Προεπιλογή

    Αφού είναι για ψυχολογικούς λόγους ας γράψω κι εγώ μια ιστορία...υποθετική!

    Απλήρωτός εδώ και δύο χρόνια..ενώ σαν καλό παιδί πέρασα από το ...ιδιαίτερο ταμείο της δημόσιας επιχείρησης. Τα παλικάρια πηγαίνουν διακοπές αγοράζουν αυτοκίνητα κι εμένα μου λένε πως η επιχείρηση δεν έχει λεφτά. Να σημειώσω πως σε αυτόν τον υποθετικό κόσμο που περιγράφω η επιχείρηση έκανε αυτόν τον μήνα προσλήψεις σε 31 ανθρώπους και ετοιμάζονται και γι' άλλους αφού η χρονιά είναι προεκλογική. Να τονίσω πως δεν ήταν επιλογή μου να περάσω από το ...ταμείο τους ...

    Τα παραπάνω είναι απλώς μια ιστορία που έπλασα.

Τα Δικαιώματα σας

  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τις αναρτήσεις σας
  •