win2: Πρόγραμμα excel για οικοδομικές άδειες και εγκρίσεις εργασιών δόμησης μικρής κλίμακας
Αποτελέσματα: 1 έως 12 από σύνολο 12

Threaded View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. (επάνω) - Ανάρτηση #2
    Μηχανικός
    Πολιτικός Μηχανικός
    Το μέλος Αλέξανδρος δεν έχει Αβατάριο

    Εγγραφή
    19.10.2009
    Περιοχή
    Ιωάννινα
    Αναρτ.
    87
    Εύσημα

    έδωσε
    13
    έλαβε
    5
    Αρχεία

    Λήψεις
    116
    Ανέβασε
    1

    Προεπιλογή

    Δεν ξέρω αν ταιριάζει εδώ το παρακάτω. Σε τηλεφωνική επικοινωνία που είχα για την αγορά του ΝΕΧΤ το μόνο που αποφάσισα είναι να μην το αγοράσω!!! Και εξηγούμαι: Πήρα τηλέφωνο δίνοντας τους τα στοιχεία μου την ιδιότητά μου το πρόγραμμα που χρησιμοποιώ στις μελέτες μου και πως; ενδιαφέρομαι για την αγορά του ΝΕΧΤ. Περιττό να πως πως η συμπεριφορά του ήταν μια απογοήτευση με ειρωνεία και ύφος " το πρόγραμμά μας το χρησιμοποιούν τα μεγαλύτερα γραφεία και δε μας νοιάζει τι κάνουν οι άλλοι!". Στην ερώτηση αν μπορεί να διαστασιολογήσει οποιαδήποτε διατομή η απάντηση ήταν πως το έχουν κάνει αλά δεν το δίνουν στους χρήστες του προγράμματος γιατί δεν θα το καταλάβουν!!! Δηλαδή είναι μ@#$%^ς ενώ αυτοί είναι οι υπερστατικοί!!! Όσον αφορά το STRAD που χρησιμοποιούσα η απάντησή ήταν "ποιο είναι αυτό, δεν τα ξέρουμε εμείς αυτά εμείς είμαστε οι κορυφαίοι από το 1990..." και άλλα. Δε μπόρεσα να συννενοηθώ και για τη μοντελοποίηση των πυρήνων... Εκεί έμαθα πως την έρευνα του ο Αβραμίδης για τους πυρήνες την έκανε μ' αυτούς. Τώρα πως γίνεται και τα παραδείγματα για τις δημοσιεύσεις γίνανε στο SAP και όχι στο ΝΕΧΤ... Αν ήμουν Αθήνα θα μας γράφανε οι εφημερίδες!!!

    Τέτοια συμπεριφορά δεν αντιμετώπισα ποτέ από καμία εταιρεία λογισμικού. Ο άνθρωπος ήταν προσβλητικό και εριστικός. Ποτέ λοιπόν τα λεφτουδάκια μου σε τέτοιους!!! Δεν τα χρειάζεται άλλωστε...είναι υπερστατικός!!!!!!!!!!!
    Τελευταία επεξεργασία από τον χρήστη Αλέξανδρος : 01.11.2009 στις 13:15

Παρόμοια θέματα

  1. N.4014/11: Μονοκατοικία προς νομιμοποίηση με αυθαίρετα τμήματα
    Από το μέλος giozaha στη θεματική κατηγορία Αυθαίρετα
    Απαντήσεις: 1
    Τελευταία Ανάρτηση: 16.12.2011, 14:27
  2. Συνοπτικός οδηγός ελληνικών εργοληπτικών τεχνικών εταιρειών
    Από το μέλος Xάρης στη θεματική κατηγορία Εύρεση εργασίας - Επιδοτούμενα προγράμματα
    Απαντήσεις: 2
    Τελευταία Ανάρτηση: 20.09.2011, 08:41
  3. Αγκυρώσεις σε ευθύγραμμα τμήματα αγωγών
    Από το μέλος SMBD στη θεματική κατηγορία Υδραυλικά
    Απαντήσεις: 2
    Τελευταία Ανάρτηση: 12.12.2009, 14:09
  4. Κόστος υποστήριξης-συντήρησης λογισμικού Η/Υ
    Από το μέλος Xάρης στη θεματική κατηγορία Λογισμικό
    Απαντήσεις: 1
    Τελευταία Ανάρτηση: 31.10.2009, 14:42

Ετικέτες Θέματος

Τα Δικαιώματα σας

  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τις αναρτήσεις σας
  •