win2: Πρόγραμμα excel για οικοδομικές άδειες και εγκρίσεις εργασιών δόμησης μικρής κλίμακας
Αποτελέσματα: 1 έως 1 από σύνολο 1
  1. (επάνω) - Ανάρτηση #1
    Φοιτητής
    Τοπογράφος
    Το μέλος kaL_tzan δεν έχει Αβατάριο

    Εγγραφή
    07.09.2011
    Περιοχή
    Χαλάνδρι
    Αναρτ.
    1
    Εύσημα

    έδωσε
    0
    έλαβε
    0
    Αρχεία

    Λήψεις
    0
    Ανέβασε
    0

    Προεπιλογή Άδεια καταστήματος υγειονομικού ενδιαφέροντος [ΒΟΗΘΕΙΑ]

    Καλησπέρα συνάδελφοι! Είμαι φοιτήτρια τοπογραφίας και για εξάσκηση εργάζομαι σε ένα τεχνικό γραφείο. Αυτή την περίοδο έχω αναλάβει να βοηθήσω στην έκδοση μίας άδειας ενός κομμωτηρίου.
    Το οίκημα στο οποίο θα ανοίξει το κομμωτήριο είναι μία 2όροφη μονοκατοικία. Στο ισόγειο, όπου και θα ανοίξει το κατάστημα, παλιότερα υπήρχε ένα ιατρείο. Η ερώτησή μου τώρα είναι η εξής: Έχω στα χέρια μου την άδεια του κτίσματος (του 1976) και μία κάτοψη. Για να ανοίξει το κομμωτήριο πρέπει να κάνω όλα όσα λέει το ΤΕΕ σε μία ανακοίνωσή του (http://portal.tee.gr/portal/page/por...CA%D5%C5.pdf)? Επίσης αναφέρει την οικοδομική άδεια για τις βεβαιώσεις χρήσης και της κύριας χρήσης. Μπορώ να χρησιμοποιήσω αυτή την άδεια ή πρέπει να βγάλω καινούργια επειδή αυτή που έχω είναι παλιά; Επίσης, θα χρειαστεί άδεια αλλαγής χρήσης?
    Σας ευχαριστώ εκ των προτέρων για τη βοήθεια!
    Τελευταία επεξεργασία από τον χρήστη kaL_tzan : 08.09.2011 στις 16:24

Παρόμοια θέματα

  1. Κατάστημα υγειονομικού ενδιαφέροντος (ΚΥΕ) - εστιατόριο σε 2 κτήρια
    Από το μέλος delisal στη θεματική κατηγορία Άδειες, Διαδικασίες, Δικαιολογητικά
    Απαντήσεις: 1
    Τελευταία Ανάρτηση: 08.08.2019, 14:24
  2. Εξαίρεση απόστασης των 50μ από σχολείο λειτουργίας καταστήματος υγειονομικού ενδιαφέροντος
    Από το μέλος elfkri στη θεματική κατηγορία Άδειες, Διαδικασίες, Δικαιολογητικά
    Απαντήσεις: 3
    Τελευταία Ανάρτηση: 20.06.2015, 12:39
  3. Διαγράμματα ροής εργασιών σε καταστήματα υγειονομικού ενδιαφέροντος (ΚΥΕ)
    Από το μέλος advice4u στη θεματική κατηγορία Άδειες, Διαδικασίες, Δικαιολογητικά
    Απαντήσεις: 0
    Τελευταία Ανάρτηση: 15.05.2015, 21:01
  4. Σχέδιο πυροπροστασίας για κατάστημα υγειονομικού ενδιαφέροντος
    Από το μέλος dgkoni στη θεματική κατηγορία Πυροπροστασία
    Απαντήσεις: 6
    Τελευταία Ανάρτηση: 21.11.2014, 12:20
  5. Άδεια λειτουργίας καταστήματος υγειονομικού ενδιαφέροντος (και αλλαγή χρήσης)
    Από το μέλος ALIKI στη θεματική κατηγορία Άδειες, Διαδικασίες, Δικαιολογητικά
    Απαντήσεις: 2
    Τελευταία Ανάρτηση: 12.11.2012, 16:37

Τα Δικαιώματα σας

  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τις αναρτήσεις σας
  •